Biopreparat RV-BT, który mamy przyjemność Państwu zaoferować to prawdziwa rewolucja w technologii obsługi urządzeń sanitarnych zainstalowanych w kamperach, na jachtach lub w przyczepach kempingowych.

RV-BT zawiera starannie wyizolowane z wody i gleby naturalne, niechorobotwórcze szczepy bakterii zdolne do wydajnego i skutecznego usuwania nieprzyjemnych zapachów i rozpuszczania nieczystości.

RV-BT jest produktem najnowszej biotechnologii i nawet w niewielkich dawkach wykazuje wysoką aktywność. Dzięki temu jest najbardziej wydajnym preparatem utylizacyjnym stosowanym w kamperingu i jachtingu.

Jeśli do tego dodamy jego naturalny skład i brak obciążania środowiska substancjami chemicznymi, to wniosek jest jeden – zaczynamy używać biopreparatu RV-BT (Recreational Vehicles BioTechnology). Celowo użyliśmy skrótu angielskiej nazwy, gdyż kampering powstał i  rozwinął się w USA a wszystko co dotyczy tej wspaniałej formy spędzania wolnego czasu ma tam w swojej nazwie RV.

rodzina RV-BT

RV-BT 1,0L, 0,2L, 4,0L

Dostępne pojemności opakowań RV-BT. Opakowanie 0,2 litra to ilość na jednoczesne i jednorazowe zaszczepienie obu zbiorników kampera, przyczepy, jachtu - na szarą i czarną wódę. Idealne na krótkie wypady weekendowe. Opakowanie 1,0L zapewnia komfort w czasie kilkunastodniowego wyjazdu.
Duże opakowanie 4,0L jest idealnym rozwiązaniem dla dużych kamperów, jachtów lub dla grup karawaningowych.