Przedsiębiorstwo  HANTPOL® działa na polskim i międzynarodowym rynku od 1990 roku. Od tego czasu wprowadzamy do Państwa domów i zakładów pracy  najwyższej jakości produkty biologiczne. Siedziba i główny zakład produkcyjny firmy mieszczą się w Warszawie.

Wieloletni wysiłek technologiczny doprowadził do tego, że nasze produkty biotechnologiczne są całkowicie naturalne. Nie zawierają chemicznych konserwantów, pestycydów i fungicydów. Nie są genetycznie modyfikowane. Zostały starannie zaprojektowane i gruntownie przebadane – są absolutnie bezpieczne dla ludzi, zwierząt  i środowiska. W ich skład wchodzą nieprzetworzone surowce naturalne pochodzenia roślinnego i mineralnego oraz starannie wyizolowana z  gleby i wód powierzchniowych   mikroflora.

Jako producent ciągle doskonalimy nasze technologie, wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny biotechnologii oraz pilnujemy, żeby nasze produkty były zawsze najlepszej jakości.

Specjalizujemy się także we wprowadzaniu biotechnologii w różnych gałęziach przemysłu w ramach szeroko rozumianej ochrony środowiska.

Jednymi z najważniejszych zadań jest eliminacja uciążliwych zapachów. Mamy w tym zakresie poważne osiągnięcia – nasze biotechnologie przyczyniły się do istotnej poprawy warunków życia tysięcy ludzi.

Naszymi Klientami są zarówno wielkie koncerny jak i małe firmy.

HANTPOL® oferuje wiele produktów i usług  z grupy Hi-Tech począwszy od monitoringu środowiska aż po wprowadzenie preparatów mikrobiologicznych i biotechnologii do instalacji ściekowych w praktyce przemysłowej.

Indywidualnie dla każdego obiektu sporządzana jest dokumentacja dawkowania oraz instrukcje aplikacyjne z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia.